Van 't Hek in De Gelderlander

Op 12 mei jl. stond funderingsbedrijf Gebr. van 't Hek prominent in het regionale dagblad De Gelderlander in een artikel met de titel "De nieuwe stadsbrug in aanbouw". Gebr. van 't Hek is als onderaannemer betrokken bij de bouw van de stadsbrug Nijmegen en trilt o.a. de stalen damwand voor een tijdelijke kade.

"Zo moet de komende maanden een reusachtig werkeiland ontstaan, waarop later de boogbrug wordt gemonteerd. Geheel links in beeld worden nog meer damwandprofielen de grond in getrild. Daarmee wordt de eerste van twee bouwkuipen gemaakt waarin de rivierpijlers worden gebouwd. Ook achter de enorme damwand wordt gewerkt. Daar zijn heistellingen bezig om stalen wanden te maken die haaks op de grote damwand staan. Die 'zijmuurtjes' maken het makkelijker om over anderhalf jaar twee openingen in het eiland te maken door de grond tussen die wanden af te graven. In de 'insteekhaventjes' die zo ontstaan worden reusachtige pontons gevaren waarmee de hoofdoverspanning van De Oversteek naar de pijlers wordt gevaren."

Zie voor meer informatie over de aanleg van de stadsbrug Nijmegen onze website bij Projecten/Infrastructurele werken.   

Datum van publicatie: 23 mei 2011

Spoorkruising over toekomstige Zuid-Willemsvaart in het nieuws>Heiwerk onder hoogspanning!>Bouwput Aquaduct Amstelhoek droog>Damwand drukken met bentoniet geslaagd>Werkschip De Cor beter dan ooit!>40 tons remmingwerken ingehangen vanaf het water>Bouwkuipen Leeuwarden in the picture>GEWI-paal: hoogstandje voor in de diepte>Het ontdempen van de Gedempte Gracht>Bosrandbrug voorpaginanieuws>CO2 doelstellingen over 2011 behaald!>Damwand brengt Land in Zicht>Van 't Hek bouwt aan brug in Suriname>Damwand drukken en trillen in Hilversum>Opleidingsdagen Van 't Hek groot succes>1000 tons hellingbaan Hakvoort in het nieuws>Heeft u een monumentje?>Damwand drukken voor ingang metro N-Z lijn>Besparing brandstof door instelling trilblokken>Heiwerk in buitendienststelling>Minister trilt officiële eerste damwandplank>Column Henk Westbroek over geluidsoverlast>Van 't Hek in De Gelderlander >Funderingsherstel op de voorpagina>OPEN DAG Van 't Hek op Hemelvaart!>Gebr. van 't Hek verdient CO2-bewust certificaat>Grondverdringende boorpalen in het nieuws>Van ’t Hek wil duurzaamheid vastleggen op prestatieladder>Bart Simpson houdt van HEKpalen>Damwand drukken in beperkte ruimte op Centraal Station>Trillingsvrij damwand installeren in Utrecht>Nieuwe funderingsmachine voor Van 't Hek>Vibropalen voor KPMG>Damwandconstructie Busbaan Uithoorn>Gebr. van 't Hek bestaat 65 jaar!>Hogesluisbrug laat geschiedenis zien>Damwanden zetten nieuwe stijl>HEKpalen in Nieuwegein >Alternatieve damwandinjectie>Burgemeester Aboutaleb ambitie als machinist?>Nieuwe vrachtwagens>Kuipers Funderingstechnieken>Renovatie kademuur Prinsengracht >Betondag 2009>Veghel, Zuidwillemsvaart >Overname Las- en constructiebedrijf Theo van der Linden>Buitenlands avontuur >Lesprogramma bouwinspecteurs in opleiding voor de Gemeente Amsterdam>Cobouw over het project Zevenaar voor Heijmans Beton- en Waterbouw>Open dag tijdens Hemelvaart>Youp van 't Hek in Varamagazine >