1000 tons hellingbaan Hakvoort in het nieuws

De bouw van een nieuwe hellingbaan voor Jachtwerf Hakvoort in Monnickendam is als project uitgelicht in het dagblad Cobouw van 1 november 2011. In opdracht van Van Steenwijk uit Amsterdam verzorgt Gebr. van 't Hek op dit project de complete fundering van deze nieuwe hellingbaan.

In een eerste fase is door Gebr. van 't Hek stalen damwand aangebracht, zowel buiten op het water als inpandig in de loods, voor het verdiepen van de vloer met 2m'. Vervolgens zijn door zusterbedrijf De Waalpaal ca. 100 Waal Compact Palen inpandig aangebracht. Dit paalsysteem is volledig trilingsvrij en kan worden toegepast in (zeer) beperkte werkruimte. Door Gebr. van 't Hek zijn vervolgens (staand op het damwand) buiten de prefab betonpalen geheid. De nieuwe fundering moet bij oplevering schepen tot 1000 ton kunnen dragen.

Datum van publicatie: 1 november 2011

Opleidingsdagen Van 't Hek groot succes>Damwand drukken en trillen in Hilversum>Van 't Hek bouwt aan brug in Suriname>Damwand brengt Land in Zicht>1000 tons hellingbaan Hakvoort in het nieuws>Heeft u een monumentje?>Damwand drukken voor ingang metro N-Z lijn>Minister trilt officiële eerste damwandplank>Heiwerk in buitendienststelling>Van 't Hek in De Gelderlander >Column Henk Westbroek over geluidsoverlast>Funderingsherstel op de voorpagina>OPEN DAG Van 't Hek op Hemelvaart!>Gebr. van 't Hek verdient CO2-bewust certificaat>Grondverdringende boorpalen in het nieuws>Van ’t Hek wil duurzaamheid vastleggen op prestatieladder>Bart Simpson houdt van HEKpalen>Damwand drukken in beperkte ruimte op Centraal Station>Trillingsvrij damwand installeren in Utrecht>Nieuwe funderingsmachine voor Van 't Hek>Vibropalen voor KPMG>Damwandconstructie Busbaan Uithoorn>Gebr. van 't Hek bestaat 65 jaar!>Hogesluisbrug laat geschiedenis zien>HEKpalen in Nieuwegein >Damwanden zetten nieuwe stijl>Alternatieve damwandinjectie>Burgemeester Aboutaleb ambitie als machinist?>Nieuwe vrachtwagens>Kuipers Funderingstechnieken>Renovatie kademuur Prinsengracht >Betondag 2009>Veghel, Zuidwillemsvaart >Overname Las- en constructiebedrijf Theo van der Linden>Buitenlands avontuur >Lesprogramma bouwinspecteurs in opleiding voor de Gemeente Amsterdam>Cobouw over het project Zevenaar voor Heijmans Beton- en Waterbouw>Open dag tijdens Hemelvaart>Youp van 't Hek in Varamagazine >