CO2 Prestatieladder

Als familiebedrijf is Gebr. van 't Hek altijd al gericht op de lange termijn. Duurzaamheid staat bij ons van oudsher hoog in het vaandel. Met de CO2 prestatieladder koppelt Prorail het thema duurzaamheid voor de bouw- en infrasector nu ook aan de CO2 uitstoot. Bij een aanbesteding wordt de score op deze ladder meegenomen in de gunning. Concreet geldt: hoe meer een bedrijf zich inspant om energie te besparen, hoe meer kans op gunning.

Gebr. van 't Hek is een funderingsbedrijf dat werkt met veel en zwaar materieel en daarmee zijn wij een grootverbruiker van brand- en grondstoffen. En dus is er juist bij ons milieuwinst te behalen!

Ondanks dat Gebr. van 't Hek vrijwel nooit rechtstreeks in opdracht van Prorail werkzaamheden verricht (wel als onderaannemer), kiezen wij er voor om ook deel te nemen aan dit initiatief. Wij vinden het belangrijk om als bedrijf stil te staan bij en na te denken over het aspect milieu en duurzaamheid bij ons werk. Ook om zo een positieve bijdrage te leveren aan het milieu. Een onderdeel hiervan is het verminderen van het energieverbruik.

 

 

 

 

 

 

 

 

Hieronder staat de CO2 footprint 2010 gegeven, waarin onze CO2 uitstoot van 2010 is weergegeven. Om deze uitstoot structureel te verminderen, hebben wij een energiemanagementhandboek samengesteld, met als belangrijke basis een beleidsverklaring van de directie. Klik hier voor deze beleidsverklaring. Om het energie- en duurzaamheidsbeleid zowel intern als extern uit te dragen is een communicatieplan gemaakt. Klik hier voor een pdf versie van dit plan.